Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Štvrtok, 18.10.2018, 08:23

> Neprehliadnite - užitočné informácie > STATIKA STAVIEB 2017 > Odborné podujatia organizované a spoluorganizované komorou

DISKUSNÝ STÔL NA TÉMU ENERGETICKÁ EFEKTÍVNOSŤ BUDOV

POZOR ZMENA!!! Z organizačných dôvodov sa termín diskusie presúva na november 2018. O presnom termíne Vás budeme vopred informovať.

Slovenská komora stavebných inžinierov si Vás dovoľuje pozvať na odbornú diskusiu s popredným architektom – hosťujúcim profesorom Arch. Dipl.-Ing. Stanislausom Dukátom a s ďalšími prizvanými hosťami. Diskutovať sa bude v priestoroch Slovenskej komory stavebných inžinierov na Mýtnej 29 v Bratislave o aktuálnych témach energetickej efektívnosti budov. O presnom termíne Vás budeme informovať (pôvodný termín 18.10.2018 je zrušený a presunutý na november)

Architekt Dukát Vám predstaví viacúčelovú občiansku stavbu vybudovanú pre potreby mesta s nulovou potrebou energie, ktorá bola realizovaná v rakúskom meste Koppl pri Salzburgu. O tom ako aktívne uplatniť získané vedomosti a zručnosti zodpovedajúce európskym štandardom a požiadavkám dnešnej Európy budú diskutovať zástupcovia Slovenskej komory stavebných inžinierov, Slovenskej komory architektov, Slovenskej technickej univerzity, zástupcovia ministerstiev a hlavná architektka hlavného mesta SR Bratislavy Ing. Arch. Ingrid Konrad.

Vstup je pre záujemcov bezplatný a registrácia je možná prostredníctvom on-line formuláru:

PRIHLÁSIŤ SA (možnosť prihlasovania bude zaktívnená po upresnení nového termínu)

Diskusného stola sa bude možné zúčastniť osobne v priestoroch Slovenskej komory stavebných inžinierov na Mýtnej 29 v Bratislave. Formou videoprenosu bude diskusia prepojená do jednotlivých regiónov Slovenska. Školiace miestnosti SKSI bude možné navštíviť v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici a v Košiciach. S cieľom priblížiť problematiku čo najväčšiemu spektru poslucháčov bude prenos diskusie vysielaný aj pre poslucháčov ukrajinskej vysokej školy „Prydniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture“.

Energetická efektívnosť a uvádzanie inovatívnych technológií do praxe sú cestou k šetreniu nákladov, zvyšovaniu konkurencieschopnosti a udržateľnosti, znižovaniu CO2, a teda aj k ochrane životného prostredia.

POZVÁNKAPrint | Top

 
Copyright 2018 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';