Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Štvrtok, 21.02.2019, 20:10

> Neprehliadnite - užitočné informácie > SKSI informuje > Rôzne

SEMINÁR K ZMENÁM V OBLASTI ENERGETICKEJ CERTIFIKÁCIE V SÚVISLOSTI S PRIJATÍM VYHLÁŠKY 324/2016, Z.z.

Dňa 17. januára 2017 sa v priestoroch Stavebnej fakulty STU na Radlinského ulici v Bratislave uskutočnilo školenie organizované pod záštitou projektu ingREeS. Prostredníctvom videoprenosu bolo umožnené vo všetkých Regionálnych kanceláriách SKSI vypočuť si prednášku na tému energetickej certifikácie, ktorá bolo podnietená prijatím novej vyhlášky č.324/2016 Z.z. v oblasti energetickej certifikácie. Počas štyroch hodín sa poslucháči dozvedeli najmä o zmenách energetickej certifikácie, takisto bol aj znázornený odporúčaný postup hodnotenia energetickej hospodárnosti budov, ktorý bol po teoretickom hľadisku znázornený aj na príkladoch z praxe. Následne bol vytvorený priestor na diskusiu, kedy sa mohli zapájať všetci poslucháči seminára.

 

Zúčastneným poslucháčom ďakujeme za účasť na našom seminári. Zároveň by sme ich chceli poprosiť o vyplnenie jednoduchého dotazníka, ktorý zaberie minútu Vášho času, no nám pomôže sa neustále zlepšovať.

https://goo.gl/forms/3hC5xColLtFxi3c92

 

V prípade, že Vás zaujal projekt ingREeS a mali by ste záujem o vzdelávanie v prezentovaných programoch, prosím registrujte sa prostredníctvom formulára,  resp. prostredníctvom nasledovného linku:

http://www.ingrees.eu/zaujemca-o-vzdelanie/

 

Prednáška

Nová metodika a odporúčaný postup hodnotenia EH bytov alebo častí budov a ich EC - prof. Zuzana Sternová

Zmeny v legislatíve – od 1.1.2017 platná vyhláška 324/2016 Z. z. - Ing. Alena OhradzanskáPrint | Top

 
Copyright 2019 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';